Krówki personalizowane

Kulinaria

Krówki personalizowane to wyjątkowy prezent, który pozwoli Ci stworzyć własne słodycze dla bliskich Ci osób. Niezależnie od tego, czy są to urodziny, rocznica, czy po prostu dlatego, że tak wypada, spersonalizowane krówki będą wspaniałym prezentem.

Historia spersonalizowanych krówek

Historia spersonalizowanych krówek sięga lat 30. ubiegłego wieku, kiedy to George Dunning wymyślił koncepcję spersonalizowanych krówek. Jego żona urodziła trojaczki, a on chciał znaleźć sposób na podarowanie każdemu z dzieci wyjątkowego prezentu z okazji ich urodzin. Opracował proces wytwarzania trzech różnych smaków krówek na raz, a następnie dodawania kolorowych posypek, aby wskazać, który smak jest który.

Pomysł szybko się spodobał i wkrótce inni rodzice zaczęli prosić o własne smakołyki na urodziny swoich dzieci. Dziś istnieje wiele firm oferujących spersonalizowane krówki w wielu kształtach i rozmiarach, od serc po gwiazdki i wszystko pomiędzy.

Personalizowane krówki to świetny sposób, aby pokazać bliskim, że Ci na nich zależy.

To także doskonały prezent dla pracowników i klientów.

Spersonalizowane krówki to pyszny smakołyk, na którym można umieścić własne zdjęcie, logo lub wiadomość. Możesz stworzyć tak prosty lub wyszukany napis, jak tylko chcesz: od pojedynczego zdjęcia do całego albumu zdjęć, od kilku słów do czegoś bardziej znaczącego.

Personalizowane krówki to świetny sposób na uczczenie każdej okazji.

Bez względu na to, czy są to urodziny, ukończenie szkoły, ślub czy rocznica, możesz stworzyć indywidualny prezent, który będzie ceniony przez lata. Obecnie spersonalizowane krówki są produkowane z różnych smaków i składników, takich jak masło orzechowe, kawa czy mięta.

Niektórzy uważają, że spersonalizowane krówki zostały stworzone przez dwóch braci, którzy posiadali sklep ze słodyczami w Waszyngtonie, ale to nieprawda. Pomysł wyszedł od właściciela fabryki w Detroit, który chciał stworzyć coś innego dla swoich klientów w okresie Bożego Narodzenia.

Krówki robiono najpierw, gotując cukier i mleko aż do uzyskania pożądanej konsystencji. Następnie dodaje się ulubione smaki, takie jak wiórki czekoladowe lub orzechy, aby uzyskać pyszne smakołyki, takie jak krówki z masłem orzechowym lub wiśniowe krówki czekoladowe.

Najlepszą rzeczą w spersonalizowanych krówkach jest to, że możesz umieścić na nich dowolną wiadomość. Niezależnie od tego, czy wkrótce bierzesz ślub, czy też zbliża się rocznica ślubu, stworzenie spersonalizowanych krówek to doskonały sposób, aby powiedzieć “kocham Cię” komuś wyjątkowemu w Twoim życiu.

Kulinaria
Babeczki maślane

Każdy z nas lubi przekąsić coś słodkiego, ale nie dużego. Młode mamy razem z swoimi pociechami lubią przyrządzać w kuchni podwieczorki, desery i wtedy najpopularniejsze stają się babeczki. Najczęściej korzystamy z gotowych mieszanek, które można kupić w sklepach, jednak czasami warto wykonać je od samego początku samodzielnie, co wcale nie …

Kulinaria
Sernik z kaszą manną

Sernik jest jednym z najbardziej popularnych deserów na świecie. Zawiera dużą ilość tłuszczu i cukru, ale ma niską wartość kaloryczną. To danie można przygotować z różnych rodzajów sera: od twarogu po serek śmietankowy lub kwaśną śmietanę. Głównymi składnikami są jajka i mąka (lub kasza manna). Powodzenie tego dania zależy od …

Kulinaria
Chleb bezglutenowy kukurydziany

Chleb bezglutenowy kukurydziany jest znany od czasów kolonialnych, ale dopiero na początku XX wieku stał się sławny w całej Ameryce. W tym przepisie używa się tylko pięciu składników: mąki kukurydzianej, maślanki lub jogurtu, cukru, jajek i oleju lub masła. Maślanka lub jogurt dodają chlebowi wilgoci, podczas gdy jajka nadają mu …